Informacija įkalinimo įstaigoms

Interneto portale yra įkalinimo įstaigų katalogas ir nuteistųjų artimųjų bei draugų forumas. 
Portalo naudotojai (nuteistųjų artimieji ir draugai) gauna įvairią informaciją ir turi galimybę užduoti klausimus ne tik advokatui, bet ir kitiems portalo naudotojams. 

Interneto portale nuteistiesiems ir jų artimiesiems teikiamos įvairios elektroninės paslaugos. Šių paslaugų prijungimas ir priežiūra įstaigoms yra nemokami. 
Kai kurios portale artimiesiems teikiamos paslaugos yra mokamos. Mokėjimas atliekamas šių paslaugų naudotojų sąskaita. 
Kitos paslaugos yra nemokamos ir skirtos nuteistųjų ir jų artimųjų socialinėms problemoms spręsti.

Portale teikiamos šios skaitmeninės paslaugos:

 "Laiškas nuteistajam" - siųsti teksto, vaizdo ir garso žinutes bei nuotraukas.

"Laiškas nuteistajam" skirtas kontroliuojamam nuteistųjų/suimtųjų ir jų artimųjų keitimuisi elektroniniais laiškais. Susirašinėjimą kontroliuoja įstaigų administracija.
Įkalinimo įstaigų, kurios naudojasi elektroninėmis paslaugomis, patirtis parodė, kad socialinis ir psichologinis klimatas pagerėjo supaprastinus ir įteisinus komunikaciją.

Garso ir vaizdo ryšys su nuteistaisiais

Kaip ir visose šiuolaikinėse komunikacijos priemonėse, nuteistieji ir jų giminaičiai bei draugai gali naudotis mokamais garso ir vaizdo skambučiais vieni kitiems.

"Pinigų pervedimas" nuteistajam

Paslauga "Pinigų pervedimas" padės pervesti pinigus nuteistiesiems. Ši paslauga leis siuntėjui išvengti nereikalingo biurokratizmo, skambučių į įkalinimo įstaigą, kelionių į banką ar paštą. 
Pinigus nuteistajam galima pervesti per kelias minutes, tereikia žinoti būtiniausią informaciją - kurioje įkalinimo įstaigoje yra nuteistasis, jo vardą, pavardę ir gimimo metus. Pervedimas atliekamas internetu, padedant bankui partneriui.

Nuteistųjų aprūpinimas knygomis, garso ir vaizdo medžiaga

Ši paslauga teikiama bendradarbiaujant su internetiniu kino teatru ir internetine biblioteka. Nuteistiesiems teikiame mokamą skaitmeninį turinį (knygas, audio knygas ir vaizdo medžiagą).
Ši paslauga leidžia mažinti socialinę įtampą, informuoti ir šviesti nuteistuosius šiuolaikiniu skaitmeniniu būdu.

"Vizito rezervacija" artimiesiems

Paslauga skirta iš anksto registruoti asmenis trumpalaikiams ar ilgalaikiams  pasimatymams su suimtaisiais tardymo izoliatoriuose ir nuteistaisiais įkalinimo įstaigose.  Ši skaitmeninė paslauga leidžia išspręsti eilių problemą ir sudaryti patogias sąlygas aplankyti laisvės atėmimo vietose esančius asmenis. 
Paslaugos prijungimas ir priežiūra įkalinimo įstaigoms bei naudotojams yra nemokama.

"Vizito rezervacija" tyrėjams ir advokatams

Paslauga skirta registruotis susitikimams su suimtaisiais tardymo izoliatoriuose ir nuteistaisiais įkalinimo įstaigose.  Ši skaitmeninė paslauga leidžia sudaryti patogias sąlygas aplankyti laisvės atėmimo vietose esančius asmenis ir atlikti reikalingus procesinius veiksmus. 
Paslaugos prijungimas ir priežiūra įkalinimo įstaigoms bei naudotojams yra nemokama.

E-mokytojas

Ši paslauga teikiama bendradarbiaujant su mokymosi internetu centru. 

E-gydytojas

Ši paslauga teikiama bendradarbiaujant su medicinos centru. 

Teisininkų paslaugos (kuriama)

Užsiregistravusių mūsų portale teisininkų kontaktai yra prieinami potencialiems klientams, kurie gali su jais susisiekti. Teisininkų registracija portale yra iš dalies mokama.
Naudotojai portale gali susirasti advokatus, kad galėtų pasinaudoti jų paslaugomis gindami savo artimųjų ir draugų teises ir laisves tame regione, kuriame jų reikia. 
Teisinės pagalbos kreipiasi tūkstančiai portalo naudotojų, o kasdien gaunama keli šimtai naujų teisinio atstovavimo prašymų.

Skelbimų lenta (kuriama)

Kiekvienas gali pateikti skelbimą portale norimoje kategorijoje, pasirinkdamas regioną ir įstaigą. Paslauga iš dalies mokama. 
Tarp portale siūlomų paslaugų galima pasirinkti taksi, notaro paslaugas, maisto ar vaistų perdavimą. 

Atsisiųsti pristatymą: Informacija apie įkalinimo įstaigose galimas teikti paslaugas.pdf

Atsisiųsti proceso aprašymą: Elektroninių laiškų siuntimo sistema - proceso aprašymas.pdf

Įkalinimo įstaigų administraciją kviečiame nemokamai prisijungti prie elektroninių paslaugų. Susisiekti su mumis - kontaktų forma.